Pokoje

Home / Pokoje

Pokoje

Zapraszamy Państwa do naszych komfortowo wyposażonych pokoi. Pokoje - podobnie jak i domki - znajdują się w tej samej, pięknie położonej, lokalizacji. W każdym pokoju jest łazienka oraz mini aneks kuchenny. Obok znajduje się również punkt widokowy, z którego rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na całe jezioro Solińskie, oraz roztaczające się wokół Soliny i Polańczyka, sławne już, Zielone Wzgórza nad Soliną.

Do każdego pokoju przyporządkowana jest:

  • łazienka
  • mini aneks kuchenny
  • mikrofalówka
  • czajnik
  • lodówka
  • sztućce - talerze
  • szklanki

Pokój 2.os. z łazienką i lodówką , kuchenka mikrofalowa , czajnik elektryczny (sztućce , talerze i szklaneczki) , łoże małżeńskie , idealny dla jednej osoby lub pary.

Pokój 3 osobowy z łazienką, lodówka, kuchnia mikrofalowa , czajnik elektryczny (sztućce, talerze, szklaneczki) łoże małżeńskie i wersalki (2-os.) lub tapczan (1-os.) , idealny dla dwóch osób lub 2 osób z dzieckiem.

Apartament 2 lub 3-os. z łazienką - apartament składa się z dwóch pokoi w jednym jest łoże małżeńskie a w drugim znajduje się wersalka i tapczan. Idealne dla pary z dzieckiem. Pokoje z łazienkami w POLAŃCZYKU w przepięknym miejscu z widokiem na Solinę i góry.

Cennik pokoi:

pokój  2 os. - 160 zł/170zł

pokój  2os. apartament widokowy z balkonem lub z tarasem i widokiem na Jezioro Solińskie - 250 zł/260 zł

pokój  3 os. - 260 zł/270 zł

Studio dla 2 lub 3 osób- 300 zł /350 zł

Doba noclegowa rozpoczyna się po godz. 15.00 i kończy się o godz. 10.00.

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata na konto zadatku ustalonego telefonicznie. Pozostałą należność uregulujesz w dniu przyjazdu - w tym przypadku płatność wyłącznie w gotówce.

Z uwagi na komfort naszych gości w pokojach akceptujemy tylko małe pieski z włosem. Cena za pieska to 25 zł doba.

GALERIA POKOI

« z 2 »